У серпні ціна на газ для населення зросте на 9 %

У серпні ціна на газ для населення зросте на 9 %

Із наближенням опалювального періоду ринок входить у сезон високих цін, пояснили у компанії

У серпні ціна на природний газ для побутових клієнтів зросте на 9%, порівняно з попереднім місяцем. Як повідомляє 5 канал з посиланням на прес-службу ДК "Нафтогаз України", вона становитиме 3,24 грн за куб. м із врахуванням ПДВ, але без урахування вартості розподілу (доставки).

"Ціна газу зросла на 0,27 грн за куб. м через те, що ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду", – мовиться у повідомленні.

Із завершенням дії режиму ПСО (публічних спеціальних обов'язків) компанія публікуватиме ціни в рамках тарифу "Місячний" на початку місяця споживання – раніше це відбувалося лише після 22 числа місяця.

За інформацією компанії, тариф "Місячний" – наразі перший тариф, який компанія пропонує клієнтам. Він передбачає постоплату за спожитий газ і всі користувачі автоматично переведені на нього.

При цьому у компанії звернули увагу, що клієнт може зекономити 1% загального рахунку, якщо сплатить за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет my.gas.ua або чат-бот GASUA.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up