У рамках фінансування експерименту Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн на реконструкцію доріг

У рамках фінансування експерименту Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн на реконструкцію доріг

У рамках «дорожнього» експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, за яким 50% від суми перевиконання надходжень митних платежів перераховуються на реконструкцію доріг.

Протягом січня-листопада 2017 року Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн.

Найбільше коштів було акумульовано у квітні–червні - 105 млн грн, липні-вересні – майже 150 млн грн, які направлені із державної казни до спеціального фонду бюджету Житомирщини.   

Пілотний проект був запроваджений з 01.09.2015 по 01.01.2018 відповідно до п.33 Закону  ВР України, від 20.12.2016  № 1789-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" і на сьогодні він став загальнонаціональним.

Результатом впровадження експерименту стали ефективні зміни у покращенні інфраструктури кожного регіону та розвиток дорожнього будівництва в Україні.

З метою продовження успішної дії митного експерименту народні депутати України, представники міжфракційного об’єднання «За Житомирщину» направили депутатське звернення до Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з клопотанням про його продовження у 2018 році.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі (1)
 • Ginette Dern

  Сервіс відкритих позикових пропозицій про особисті гроші (notaire.voto@gmail.com)  юридична угода надає гроші по всій країні без гарантій у межах від € 2000 до € 7 000 000 з контрактом.

  Я створюю особовий банк для фінансування та позики на пропозицію грошей, я підтверджую державу

  Я пропоную особисті грошові позики всім серйозним людям, які можуть погасити процентну ставку у розмірі 3%, я даю всі типи грошей, незалежно від вашої потреби в грошах

  зв'язатися: notaire.voto@gmail.com
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up