У рамках фінансування експерименту Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн на реконструкцію доріг

У рамках фінансування експерименту Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн на реконструкцію доріг

У рамках «дорожнього» експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування, за яким 50% від суми перевиконання надходжень митних платежів перераховуються на реконструкцію доріг.

Протягом січня-листопада 2017 року Житомирською митницею ДФС забезпечено понад 260 млн грн.

Найбільше коштів було акумульовано у квітні–червні - 105 млн грн, липні-вересні – майже 150 млн грн, які направлені із державної казни до спеціального фонду бюджету Житомирщини.   

Пілотний проект був запроваджений з 01.09.2015 по 01.01.2018 відповідно до п.33 Закону  ВР України, від 20.12.2016  № 1789-VIII "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" і на сьогодні він став загальнонаціональним.

Результатом впровадження експерименту стали ефективні зміни у покращенні інфраструктури кожного регіону та розвиток дорожнього будівництва в Україні.

З метою продовження успішної дії митного експерименту народні депутати України, представники міжфракційного об’єднання «За Житомирщину» направили депутатське звернення до Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з клопотанням про його продовження у 2018 році.

Коментарі (1)
 • Ginette Dern

  Сервіс відкритих позикових пропозицій про особисті гроші (notaire.voto@gmail.com)  юридична угода надає гроші по всій країні без гарантій у межах від € 2000 до € 7 000 000 з контрактом.

  Я створюю особовий банк для фінансування та позики на пропозицію грошей, я підтверджую державу

  Я пропоную особисті грошові позики всім серйозним людям, які можуть погасити процентну ставку у розмірі 3%, я даю всі типи грошей, незалежно від вашої потреби в грошах

  зв'язатися: notaire.voto@gmail.com
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up