У І півріччі 2018  року до міського бюджету надійшло 1 млрд 673 млн грн.

У І півріччі 2018  року до міського бюджету  надійшло 1 млрд 673 млн грн.

Перевиконання доходів загального фонду становить 50,8 тис. грн., а спеціального – 15,6 тис. грн.

Про це повідомила 15 серпня директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Діна Прохорчук під час звітування про виконання міського бюджету за І півріччя 2018  року на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Директор департаменту бюджету і фінансів міської ради зазначила, що І півріччя 2018  року до міського бюджету в цілому надійшло 1 млрд 673 млн грн. З них - власні доходи - це 717,8 млн.грн. У розрізі загального і спеціального фонду ця сума становить 1 619,5 млн.грн. і відповідно 53,9 тис.грн. -  спеціальний фонд.

Відповідно до планових показників на поточний рік загальний фонд виконано на 100 % за перше півріччя,  виконання річного показника становить 46,1%. По спеціальному фонду в першому півріччі надійшло  на 15,6 млн грн більше запланованого.

«Для порівняння: якщо ми порівнюємо відповідні періоди 2017 та 2018 років, то ми маємо такі показники, як збільшення майже на 30 % податку на доходи фізичних осіб, при тому, що мінімальна заробітна плата зросла лише на 16%, збільшення єдиного податку – майже 29%. Менше надійшло коштів від земельного податку і орендної плати за землю - 96,8%, міський бюджет недоотримав  1,9 млн.грн», - розповіла Діна Прохорчук.

Очільниця департаменту бюджету і фінансів міської ради також додала, що  рівень надходжень від податку та оренди на землю знизився також  через введення пільг на землю для залізниці, що спричинило втрати для міського бюджету на суму близько 11 млн.грн.

«У цьому півріччі, у порівнянні з попереднім аналогічним періодом, значно зріс і обсяг податку на нерухомість - це 203 %. Маємо невелике зменшення по акцизу з роздрібної реалізації - це на 1,5 млн. грн. менше, ніж у минулому році», - підсумувала Діна Прохорчук.

Упродовж січня-червня 2018 року забезпечено своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, фінансування бюджетних установ, а також заходів, які проводяться за рахунок коштів міського бюджету.

Посилено контроль з  питань додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, зайнятості населення. Також проводяться виїзні відвідування неплатників податків із наданням консультацій по сплаті місцевих податків.

Міський голова Сергій Сухомлин звернувся до житомирян, купуючи підакцизні товари, вимагати чеки у продавців. Адже, не видаючи їх, підприємці намагаються ухилятись від податку, а це призводить до обмеження ресурсу, який можливо було б спрямувати для розвитку міста.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up