Стало відомо, коли українці отримають гроші за субсидії

Українці отримають компенсацію за економію субсидій у період із 1 липня до 1 вересня.

Стало відомо, коли українці отримають гроші за субсидії

Про це повідомляє прес-служба віце-прем`єр- міністра України Павла Розенка.

"Павло Розенко на селекторній нараді щодо виплати коштів за економію субсидій: 

До 1 червня газо- та електропостачальні організації мають подати списки громадян, які не використали в повному обсязі призначену субсидію і мають економію.

До 1 липня місцеві органи соцзахисту населення мають повідомити всіх цих громадян про право на отримання монетизованої виплати. Ця виплата буде розраховуватись із розрахунку вартості 100 кубометрів газу або 150 квт\год електроенергії. Тобто сума відшкодування буде складати близько 700 грн.

Таку компенсацію, за нашими підрахунками, зможуть отримати до 1,5 млн українських родин. Всі необхідні ресурси для фінансування цієї програми є і з 1 липня до 1 вересня мають бути здійснені абсолютно всі виплати.

Громадяни повинні подати до органів соцзахисту населення заяву, де вказати куди їй перерахувати кошти: на картковий рахунок чи відділення Укрпошти", - йдеться у повідомленні.

Коментарі

Урочисте складання Присяги відбулося 18 травня поблизу адміністративного приміщення Головного управління Нацполіції Житомирщини.

На Житомирщину надійшли ліки проти зміїної отрути.

Кампанія з вільного вибору лікаря у Житомирі впевнено продовжується. Станом на 17 травня підписано 59058 декларацій з лікарями...

У третій четвер травня в рмках святкування Всесвітнього дня виишиванки у Житомирі відбувся «Марш у вишиванках». Участь у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up