Сміттєве питання: у Житомирі значно підвищили тариф на вивезення побутових відходів

Сміттєве питання: у Житомирі значно підвищили тариф на вивезення побутових відходів

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

Загалом тариф зросте на 60 – 115%. Для населення багатоквартирних будинків, які обслуговує КАТП 0628, вивезення сміття коштуватиме 15,14 грн на 1 особу в місяць, для приватного сектору – 16,47 та 16,13 грн на 1 особу (контейнерна та безконтейнерна схема).

Тарифи ПП «ВЖРЕП №8» для населення багатоквартирних будинків складатимуть 13,90 грн на 1 особу, для приватного сектору (контейнерна та безконтейнерна схема) – 15,12 та 13,92 грн на одну особу відповідно. ПП «ВЖРЕП №4» відтепер надаватиме послуги за наступним тарифом: для населення багатоквартирних будинків – 15,11 грн на 1 особу, приватний сектор – (контейнерна та безконтейнерна схема) – 16,44 та 14,57 грн на 1 особу.

«Тариф зростає на 66%, бо зросла заробітна плата, вартість палива, змінилися норми накопичення сміття. До цього ж у новий тариф вже закладений вивіз крупногабаритного сміття. Тариф для населення буде 16,15 грн, а було 8 грн. Тобто вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по всій країні. До прикладу, у Малині вже давно обслуговування коштує 30 грн», – зауважив директор ПП «ВЖРЕП №4» Володимир Тичина.

Член виконкому Руслан Годований, звертаючись до колег, зазначив, що аби підприємство мало змогу надалі надавати якісні послуги житомирянам, міська рада має підтримати дане рішення.

«Якщо ми хочемо, щоб місто було чистим, щоб вчасно прибиралось, ми повинні підняти тариф. Я пропоную не відкладати зараз з цим рішенням, усі служби погодили ці нові тарифи. Ми маємо дати можливість людям працювати, купувати нові контейнери, лагодити техніку, тому пропоную підтримати це рішення», – сказав Руслан Годований.

Анастасія Ліберман

0
0
0
4
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Директор «Житомиртеплокомуненерго» та його «скелети в шафі» Директор «Житомиртеплокомуненерго» та його «скелети в шафі»
Коментарі (1)
  • Peter Khabaznya

    То може вже й сортувати сміття пора починати? Чи це буде наступною причиною підвищення?
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up