Понад 4,2 млн гривень направлено на розвиток земельних фондів Житомирщини

Понад 4,2 млн гривень направлено на розвиток земельних фондів Житомирщини

Землевпорядники Житомирщини у 2017 році спрямували 4,243 млн гривень на землевпорядні, землеоціночні роботи та заходи з охорони земель регіону. Кошти отримали від надходжень в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв.

 

Найбільше коштів спрямували на впровадження заходів з охорони земель, а також на реконструкцію гідротехнічних споруд – 1,847 млн грн та 1,130 млн грн відповідно. Ще 673 тис. грн використали на проведення нормативної грошової оцінки земель, на інвентаризацію земель – 539 тис. грн., на поліпшення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь –  понад 53 тис. грн.

Фахівці землевпорядної служби Житомирщини упродовж 2017 року нарахували 3,450 млн грн відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. З урахуванням виплат, нарахованих за минулі періоди, суб’єкти господарювання перерахували до бюджетів усіх рівнів області кошти у сумі 5,026 млн гривень.

Довідково:

Відшкодуванню підлягають втрати сільськогосподарських угідь, лісових земель та чагарників як основного засобу виробництва в сільському і лісовому господарстві внаслідок вилучення (викупу) їх для потреб, не пов’язаних із сільсько- та лісогосподарським виробництвом.

Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up