Понад 3,6 млрд грн податкових платежів надійшло до місцевих бюджетів Житомирщини

Понад 3,6 млрд грн податкових платежів надійшло до місцевих бюджетів Житомирщини

Надходження місцевих бюджетів Житомирщини за сім місяців цього року склали 3 млрд 616,5 млн гривень. Порівняно з січнем-липнем 2018 року приріст надходжень місцевих бюджетів склав 621,6 млн грн або на 21 відсотка більше.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

Лідерами серед платежів, які складають значну частку цих бюджетів, залишаються податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податок. Так, до місцевих скарбниць перерахували 2 млрд 442 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 402 млн грн більше, ніж у січні-липні минулого року. Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 457 млн грн єдиного податку, приріст цього платежу до відповідного періоду минулого року склав 73,3 млн гривень. 

Надходження від земельного податку та орендної плати склали 373 млн грн, місцеві громади додатково отримали 75 млн гривень. Порівняно з минулим роком рівень сплати зріс на 97 млн грн або на 35,1 відсотка.

Крім того, місцеві бюджети отримали 62,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та 92 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up