Понад 150 млн гривень субсидії за березень отримали родини Житомирщини у квітні

Понад 150 млн гривень субсидії за березень отримали родини Житомирщини у квітні

На Житомирщині родини продовжують отримувати «живі» гроші для оплати комунальних послуг за березень. Вже 81,2 тис. домогосподарств отримали готівкову субсидію через ПФУ та «Ощадбанк» – 150,7 млн грн.

У квітні жителі області, яким призначили субсидію, уже 2 місяць поспіль отримують готівку, якою самостійно сплачують за житлово-комунальні послуги. Залишок коштів родини використовують на власні потреби.

Органи Пенсійного фонду України у Житомирській області із початку квітня вже виплатили 107,1 млн грн для 57,6 тис. пенсіонерів, які отримують субсидію разом із пенсіями. Завершити процес фінансування субсидій за березень цій категорії населення ПФУ планує до 25 квітня.

Водночас заступник начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Микола Шульга повідомив, що із 12 квітня банк розпочав виплату субсидій не пенсіонерам.

«Понад 23,6 тисяч родин вже отримали готівкову субсидію на картки та на руки. Загалом виплатили вже 43,6 млн грн готівки. Це близько 70% субсидіантів, які отримують кошти через «Ощадбанк», мають на рахунках субсидію за березень», – зазначив Микола Шульга.

Окрім цього, у травні органи соцзахисту розпочнуть перерахунок субсидій після завершення опалювального сезону. І родини зможуть отримати додаткові кошти, які будуть зараховані у готівковій формі на особисті рахунки і витратити їх можна буде на власні потреби.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up