Податківці Житомирщини викрили майже 42 млн грн "відмитих доходів"

Податківці Житомирщини викрили майже 42 млн грн "відмитих доходів"

Про результати проведених заходів з легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, інформує ГУ ДФС у Житомирській оббласті.

За повідомленням відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Житомирській області, за результатами проведених заходів протягом січня-травня 2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 16 кримінальних правопорушень. Зокрема, 1 - за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК України), 12 - за предикатними злочинами ( ст.ст. 191, 212, 425, 364, 366 ч.2 КК України), 3 – внесено завідомо не правдиві відомості до офіційного документа (ст. 366 ч.1 КК України).

Загальна сума встановлених збитків, завданих державі - 41,9 млн. гривень. В межах кримінальних проваджень вилучено майно та готівкові кошти на загальну суму понад 5,8 млн. грн.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують «Перната байдужість»: як у Європі дбають про тих, кого в Україні знищують
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up