Платники податків Житомирщини внесли до місцевої казни понад 3,9 млрд грн

Платники податків Житомирщини внесли до місцевої казни понад 3,9 млрд грн

За січень-травень у розпорядження місцевих громад Житомирської області платниками податків спрямовано 3 мільярди 894 мільйони гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 21,6 відсотки, або на 692 мільйони гривень.

Найбільша питома вага, а це 74 відсотки, у формуванні місцевих бюджетів Житомирщини залишається за податком на доходи фізичних осіб, який сплачено у сумі 2 мільярди 908 мільйонів гривень. Темп росту ПДФО до січня-травня минулого року забезпечено на рівні 33,1 відсоток, що в абсолютній сумі становить майже 722 мільйони гривень.

Представниками малого бізнесу, а це: фізичні особи – підприємці, які сплатили 371,5 мільйони гривень, юридичні особи – спрощенці – 51,2 мільйони гривень та сільськогосподарські товаровиробники – 39,6 мільйони гривень єдиного податку.

Також, серед бюджетоформуючих податків – земельний податок та орендна плата, які надійшли від платників у сумі 226 мільйонів гривень. Суттєві надходження від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, зокрема платниками забезпечено в сумі 55 мільйонів гривень, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 62 мільйони гривень, податку на нерухоме майно з юридичних осіб – 51,6 мільйонів гривень.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up