Перші підсумки деклараційної кампанії 2019 на Житомирщині: 32,4 млн грн задекларованих доходів

Перші підсумки деклараційної кампанії 2019 на Житомирщині: 32,4 млн грн задекларованих доходів

До Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області станом на 1 лютого поточного року громадяни подали 313 декларацій про майновий стан і доходи.

Серед них є і мільйонер, і громадяни, які задекларували доходи внаслідок отримання спадщини або дарування, від операцій з інвестиційними активами, продажу майна.

У цьому році громадяни активно почали подавати декларації. У порівнянні з січнем минулого року кількість декларантів зросла на 84 особи. Сума задекларованих громадянами доходів становить 32,4 млн грн, що майже  на 10 млн грн більше першого місяця минулого року. Податкові зобов’язання до бюджету визначені декларантами в сумі 567,1 млн грн, що в 2 рази перевищує минулорічний показник.

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області запрошує громадян задекларувати доходи, отримані протягом 2018 року у вигляді спадщини (дарування), операцій з інвестиційними активами, іноземні доходи, продажу рухомого або нерухомого майна. Декларація подається до податкового органу за місцем реєстрації платника податку до 1 травня. Для отримання податкової знижки за результатами 2018 року податкова декларація про майновий стан і доходи подається до кінця 2019 року.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Запасаємося водою: у Житомирі  на вихідні обмежать водопостачання Запасаємося водою: у Житомирі на вихідні обмежать водопостачання
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up