Операція «Урожай - 2019» по легалізації найманої праці триває

Операція «Урожай - 2019» по легалізації найманої праці триває

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області  звертає увагу сільгоспвиробників про те, що в Україні триває операція «Урожай-2019».

 Метою її є упередженні схем ухилення від оподаткування, виявлення й реєстрація неоформлених найманих працівників та легалізація їх заробітної плати, забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок. 

Нагадуємо сільгоспвиробникам,  що найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби. Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. №413. 

 Зазначене повідомлення подається до територіальних органів ДФС за місцем обліку роботодавця як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним із таких способів: 

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб; 

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі; 

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами. 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up