Обласний бюджет Житомирщини у 2018 році матиме 1 млрд грн власних надходжень

Обласний бюджет Житомирщини у 2018 році матиме 1 млрд грн власних надходжень

За рахунок фінансової децентралізації – реформи, впровадження якої ініціював Президент Петро Порошенко, – у 2018 році обласний бюджет вперше матиме 1 млрд грн власних надходжень.

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку, - повідомляє прес-служба ОДА.

«Завдяки фінансовій децентралізації, реалізацію якої ініціював саме Президент Петро Порошенко, цього року вперше обласний бюджет буде мати 1 млрд грн власних надходжень. Такого не було за останні 27 років незалежності. Ми собі таке завдання ставили на початку планування бюджету, коли формували його на 2018 рік. І дуже приємно, що сьогодні за рахунок найголовнішої реформи в Україні, обласний бюджет Житомирщини матиме стільки надходжень», – наголосив Ігор Гундич.

За інформацією департаменту фінансів ОДА, по завершенню 2018 року очікується понад 1 млрд грн власних надходжень до загального фонду обласного бюджету. Найбільше коштів очікують від податку на доходи фізичних осіб, яка складе понад 700 млн грн.

Варто додати, що в обласному бюджеті на 2019 рік на капітальні видатки передбачається у 3 рази більше коштів, ніж у 2018 році. Їх спрямують на масштабні об’єкти, будівництво амбулаторій, капітальні ремонти тощо.

Нагадаємо, що з початку впровадження реформи децентралізації Житомирщина впевнено тримає лідерство серед інших областей та може однією з перших завершити процес об’єднання.Також керівник області окреслив перспективи 2019-2021 – показав ті наймасштабніші проекти, які будуть реалізовуватися на Житомирщині та стануть яскравими символами змін, а найближчим часом доповняться десятками проектів з ОТГ.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up