Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона

Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона

Про нові випадки зловживання довірою громадян розповіла на своїй сторінці у Фейсбук начальник відділу комунікації поліції Житомирської області Алла Ващенко.

18 червня у Баранівці для «служби безпеки банку» 62-річний місцевий житель відкрив доступ до своєї кредитної та заробітної карток, у результаті чого втратив більше 25,5 тисяч гривень з обох рахунків.

У Коростені, «розблоковуючи» банківський рахунок, 51-річна жінка втратила майже 13 тисяч гривень, повідомивши у телефонній розмові незнайомцеві усі реквізити банківської картки.

Житомирянка, 1932 р.н., «рятувала» онука у лікарні і посеред ночі віддала незнайомцеві у дворі свого будинку 15 тисяч гривень.

Схожа історія трапилась і з 70-річною жителькою с. Турчинівки Чуднівського району, якій о 5 ранку невідомий повідомив про госпіталізацію сина після бійки. Уже о 7.00 жінка передала невідомо кому 10 тисяч гривень для «лікування».

І наостанок – ще одна історія. 44-річний житель смт. Лугини несподівано для себе виявився боржником кредитної спілки. Принаймі, на його ім’я у жовтні 2017 був оформлений за допомогою інтернет-послуги он-лайн кредит у розмірі близько 9 тисяч гривень, а нині він, за переконанням установи, має борг у понад 20 тисяч гривень. Сам же чоловік стверджував поліцейським, що вперше чує про таке.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Довгий шлях до рівності в правах Довгий шлях до рівності в правах
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up