Найдорожчі hand-made речі, які продають житомиряни в інтернеті

Найдорожчі hand-made речі, які продають житомиряни в інтернеті

Ми живемо у світі, де більшість речей ‒ масового виробництва. І це абсолютно нормально. Це навіть добре, що деякі речі виробляються у великих кількостях, щоб задовольнити попит на них.

Але також чудово, що все більше людей в усьому світі починають користуватися речами, що зроблені власноруч, – хенд-мейд.

Цього тижня журналісти газети «20 хвилин» переглянули один із найпопулярніших українських сайтів з публікації безкоштовних оголошень для того, аби зібрати найдорожчі hand-made речі, що
продають у Житомирі.


Вітрильник «Prins Willem»

Техніка, в якій виготовлений цей вітрильник, називається моделізм.

Моделізм – це творче конструювання, випробування і використання моделей повітряного, сухопутного, водного транспорту, масштабних фігур та макетів архітектурних споруд з метою колекціонування, демонстрації або участі у спортивних змаганнях.

Цей витвір зібраний повністю власноруч за прототипом справжнього вітрильника і може слугувати чудовим подарунком або прикрасою для інтер’єру.

Якщо почитати історію корабля «Prіns Willem» («Принц Вільям»), то з’ясується, що корабель проплавав всього 9 років. 13 січня 1661 «Принц Вільям» вийшов в своє останнє плавання, а затонув 11 лютого біля острова Брендона.

Було б цікаво дізнатись, скільки часу автор витратив на виготовлення цього красеня, адже його висота понад 1 метр. Але ми знаємо тільки ціну – 200 грн.


Джоконда


Картина вишита вручну хрестиком. Напевно, ви здогадуєтесь, яка це кропітка праця – вишивати хрестиком. А підібрати усі нитки, щоб гармонійно поєднувались в одне ціле.

Авторка картини Іванна зазначила розмір 69 см на 43 см, у картині поєднано 75 кольорів. Картина вишита французькими нитками DMC.

Також авторка пише, що обмінювати картину не планує (це їй ще ніхто автомобіль не пропонував). Ціна на сайті зазначена 134 500 грн.


Міфологічний світильник


Що ви бачите на цьому фото? Ні, це не черговий тест на визначення вашого психологічного стану (імовірніше, на визначення психічного стану автора цього предмета). Барабанний дріб… Це світильник у формі феї.

Не знаю, які ж мультики у дитинстві дивився автор цього світильника, що фею він зображує саме так. Імовірніше, на якогось чугайстра схоже або мавку (типовий образ мавки – це дівчина із зеленим волоссям. У народних переказах часто додають, що мавка не має спини, тож ззаду видно нутрощі).

Автор пише, що світильник стане чудовою прикрасою для вашого дому. Щось я у цьому сумніваюсь… Ціна – 28 000 грн.

Флюгер

Флюгер – це прилад для визначення напрямку і швидкості вітру, один з давніх винаходів людства.

Ще у середньовічній Європі особливою популярністю користувалися флюгери у портових містах.
Основним їхнім призначенням було вказувати напрямок вітру. Зараз використовується більше як елемент декору.

Ціна вказана 13 000 грн. Промоніторивши інші сайти, з’ясували, що автор оголошення значно завищив ціну, оскільки на різних сайтах ціна за схожий флюгер коливається від 1 000 і до 1 800 грн. Ручна робота оцінюється, звісно ж, вище, проте не настільки ж.

Коментарі (1)
  • Инна Журавская

    Вишита Джоконда-це, як на мене, щось неймовірне. Це не просто перемальовка.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up