На Житомирщині 29 родин військовослужбовців отримали сертифікати на придбання житла за кошти держбюджету

На Житомирщині 29 родин військовослужбовців отримали сертифікати на придбання житла за кошти держбюджету

Ще 29 родин військовослужбовців Житомирщини – учасників АТО/ООС та воїнів-інтернаціоналістів – невдовзі переступлять поріг нового власного житла. 

​​​​​​​

У переддень Дня захисника і захисниць України сертифікати на придбання житла за кошти державного бюджету вручили голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко та голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 13 жовтня. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

Цьогоріч Житомирська область отримала 31,2 млн грн з державного бюджету для виплати грошової компенсації на придбання житла. Кошти розподілені між 29 військовослужбовцями – учасниками АТО/ООС, воїнами-інтернаціоналістами та родиною загиблого учасника АТО.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА, з 2016 року в області реалізуються державні програми, якими передбачено виплату грошову компенсації за належні для отримання жилі приміщення окремим пільговим категоріям громадян.

Ці програми стосуються родин загиблих учасників АТО/ООС, воїнів-інтернаціоналістів, а також ветеранів війни, які стали інвалідами першої та другої групи, беручи участь в бойових діях.

У 2021 році області виділено кошти з державного бюджету для виплати грошової компенсації на придбання житла для:

- 25 родин учасників АТО/ООС на загальну суму 26,5 млн грн;

- 4 родин учасників бойових діях на території інших держав на загальну суму 4,7 млн грн.

Коментарі

keyboard_arrow_up