Кабмін інформує: як підтвердити наявний страховий стаж

До страхового стажу зараховуються періоди, протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески.

Кабмін інформує:  як підтвердити наявний страховий стаж

До страхового стажу зараховуються періоди, протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески. Періоди трудової діяльності до 01.01.2004 року (дата набрання чинності Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”), зараховуються на підставі записів трудової книжки, а періоди трудової діяльності з 01.01.2004 - на підставі даних з системи персоніфікованого обліку.

Заробітна плата за періоди трудової діяльності до 01.07.2000 року (до запровадження персоніфікованого обліку) враховується на підставі довідок підприємств. При цьому довідка повинна містити інформацію про місцезнаходження первинних документів (відомостей про зарплату, особових рахунків), на підставі яких вона видана. Якщо документи про заробітну плату на підприємствах не збереглись, пенсія може бути призначена тільки із заробітної плати за даними  персоніфікованого обліку. Запропонована урядом пенсійна реформа не передбачає змін до порядку підтвердження страхового стражу. 

Коментарі
17:55 Вступники мають самостійно рахувати середній бал атестата, а приймальні комісії – перевіряти правильність обрахунку, – роз’яснення МОН 17:20 Житомирські поліцейські  охорони взяли участь у благодійному ярмарку до Міжнародного дня біженця 17:00 Андрій Рева: Центральним завданням Міністерства соціальної політики України є підвищення добробуту наших людей 16:47 Житомиряни здобули 22 медалі на спартакіаді «Повір у себе» 16:30 СБУ блокувала контрабанду культурних цінностей до Росії 16:20 Затриманого у Новограді-Волинському магазинного грабіжника поліція викрила у низці інших злочинів 16:00 Листи королів та сувої Тори зберігаються у Житомирському обласному архіві 15:40 З 1 липня 24 тисячі пенсіонерів Житомирщини отримають підвищення до пенсій 15:18 У Житомирі запрацював готель для котів 15:05 В оселі житомирянина поліція вилучила амфетамін та коноплю 14:45 24 червня у Житомирі кожна дитина зможе "влаштуватися на роботу" 14:19 Електробуси та нові аеропорти: як зміниться транспортна система України 14:00 У Житомирі припинено незаконну діяльність трьох гральних закладів

Державний архів Житомирської області є одним з найбільших в Україні.

Розфасований у пакетики психотропний порошок, подрібнену рослинну сировину та коноплі у горщиках замість вазонів виявили...

На початку 2018 року у світі з’явився перший мегаполіс, у якому увесь громадський транспорт працює на електроенергії.

Повідомлення про це опубліковано на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up