Доступні кредити 5-7-9: На Житомирщині триває реалізація Державної програми

Доступні кредити 5-7-9: На Житомирщині триває реалізація Державної програми

Як повідомляє Департамент фінансів Житомирської ОВА, всього в області видано кредитів по Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9» станом на 6 березня на суму 4 497 млн. грн. (2,5 % від загальної суми кредитів виданих в Україні за цією програмою), станом на 01.01.2022 було видано кредитів на суму 1 948 млн. грн.

Також Уряд розширив програму «5-7-9» на підприємства, зруйновані під час війни, тож Держава надаватиме фінансову підтримку мікро-, малому та середньому бізнесу на відновлення частково або повністю зруйнованих внаслідок бойових дій виробничих потужностей.

Згідно з ухваленим рішенням, підприємці зможуть отримати кредит на відновлення виробничих потужностей під 9% терміном до 5 років на суму до 60 млн грн (без урахування раніше виданих кредитів за програмами держпідтримки). Виконання зобов’язань по таких кредитах частково (до 80%) буде забезпечуватись державною гарантією.

Умови для отримання кредиту:

  • виробничі потужності підприємства зруйновані повністю чи частково, або викрадені внаслідок війни чи окупації (що підтверджено документально);
  • підприємство здійснювало господарську діяльність протягом року до широкомасштабного наступу рф (що підтверджено даними річної фінзвітності станом на 1.01.2022 р.);
  • відновлювальні виробничі потужності розташовані не ближче 50 км від зони бойових дій, не знаходяться під окупацією.

Довідково. На сьогодні в області банками-партнерами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» є 15 банків: Приватбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Банк Альянс, ПУМБ, Райффайзен Банк Аваль, ТАСКОМБАНК, КРЕДОБАНК, Кредіт Агріколь Банк, Альфа-Банк, Глобус Банк, Мегабанк, Акордбанк та АТ «ОТП Банк».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up