До місцевих бюджетів Житомирщини сплачено за землю 555 млн гривень

До місцевих бюджетів Житомирщини сплачено за землю 555 млн гривень

Упродовж десяти місяців 2019 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів Житомирщини 555 млн грн плати за землю.

Таку статистику оприлюднило управліня ДПС у Житомирській області.

Приріс цього платежу до січня-жовтня минулого року склав 143,2 млн грн, або 34,8 відсотків.
Понад 87 відсотків сплати цього платежу – внесок юридичних осіб. Адже вони перерахували з початку року понад 484 млн грн плати за землю. Порівняно з минулорічними надходженнями цьогоріч сплата зросла на 137,5 млн гривень.
Фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 71,4 млн грн плати за землю. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст платежу склав 5,7 млн гривень.
Фахівці Головного управління ДПС у Житомирській області нагадують, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up