Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира

Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира

В ProZorro.Продажі розроблений рейтинг міст, який відображає наскільки готова місцева влада ефективно розпорядитися з комунальною власністю та урівняти підприємців у своїх правах у регіоні. Рейтинг відображає як ТОП-100 найбільших міст ефективно використовують прозорі аукціони для управління місцевою економікою.

Ми будували його в кількох напрямах, які є ключовими в залученні інвестицій: мала приватизація, оренда комунального майна, розміщення тимчасових споруд / ярмарок / парковок.

Кожен з них відображає ставлення місцевої влади до комфортного існування бізнесу, залучення інвестицій та ефективного управління муніципальною економікою.

Електронні аукціони ProZorro.Продажі забезпечують справедливий розподіл  благ, якими володіє громада, а також значні надходження до бюджету - за 2018 рік вони становили близько 330 млн грн для муніципалітетів різних міст.

Окрім того, в регіонах, які залучають ProZorro.Продажі, налагоджується рівноцінне партнерство бізнесу й місцевої влади. Перші три сходинки займають Львів, Маріуполь та Дніпро. Окрім того, в регіонах, які залучають ProZorro.Продажі, налагоджується рівноцінне партнерство бізнесу й місцевої влади. Перші три сходинки займають Львів, Маріуполь та Дніпро.

Серед усіх у 2018 році до переліку активних міст потрапив й Житомир, разом з багатьма іншими містами відкривши для себе можливості електронних аукціонів у системі ProZorro.Продажі. Забезпечити належну прозорість та відкритість для бізнесу допоможе вілкритий реєстр комунального майна міста, який в рамках проекту «Прозорість комунальної власності» з’явиться в публічному доступі та буде включений до Єдиного переліку комунального майна України.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up