1 січня 2022 року зарплата медпрацівників зросла: коментар першої заступниці голови Житомирської ОДА

1 січня 2022 року зарплата медпрацівників зросла: коментар першої заступниці голови Житомирської ОДА

Перша заступниця голови Житомирської ОДА надала коментар місцевому телеканалу щодо підвищення заробітних плат медичних працівників закладів охорони здоров’я.

Так, вона повідомила, що з 1 січня 2022 року зарплата медпрацівника в комунальних та державних закладах охорони здоров’я не може бути менша ніж:

20 000 гривень – для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я;

13 500 гривень – для фахівців з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти та першим (бакалаврським) рівнем вищої медичної освіти.

«Хочу також зауважити, що заклади охорони здоров’я фінансуються переважно від НСЗУ та в державному бюджеті передбачено достатній фінансовий ресурс для збільшення пакетів послуг медичних закладів, що в свою чергу дасть змогу обґрунтовано виплачувати збільшену заробітну плату»,  – сказала Наталія Остапченко.

Довідково. Кабінет Міністрів ухвалив постанову щодо деяких питань оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я. Документ передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up