Фотофакт: замість хлібозаводу зараз вже руїни

Фотофакт: замість хлібозаводу зараз вже руїни

У соціальній мережі Фейсбук житомирянка Ольга Бородіна в групі «Житомир на фото» розмістила фото будівель колишнього хлібозаводу №2.

«Ще одне виробниче підприємство Житомира кануло в Лету ... Житомирський хлібозавод № 2 по вулиці Лесі Українки, 33/51».

На фото - суцільні руїни. Будівлі зараз зносяться для розчищення майбутнього будівництва. Зі слів мешканців там планують побудувати житловий та торговельний комплекси.

Житомиряни в коментарях виказують сум стосовно руйнації колишнього хлібозаводу:

«Я часто в автоматах там хліб купував. Гарячий ще, запашний. Та й хто мимо їхав - багато хто зупинявся, постійно кілька машин стояло».

«Зараз в Житомирі такого смачного хліба ні місцевого, ні привізного немає і вже навряд чи буде. А ще при заводі стояли автомати на продаж. Кидаєш в нього монетки і забираєш гарячий свіжий хліб. Ви давно в Житомирі купували гарячий хліб? То-то же».

«Правильно. А зараз розважальний центр побудувати на його місці. А гроші за кордоном можна заробити. Та й хліб можна купити чужий».

«Чорний хліб був найкращий. Зараз такого немає. Багато різного, але не те».

«Житомирський хлібозавод №2 був самим гарним хлібозаводом. Чорний хліб, що там випікали, я кожен місяць возив до Києва коли їхав туди. Такого смачного хліба ми більше їсти не будемо. Бізнесменам з Дніпра, які викупили наші хлібозавод, невигідно такий хліб виробляти. Там складний і тривалий технологічний процес. А новоявлені бізнесмени хочуть більше і швидше».

«А який був колись запах дивовижний по вулиці Лесі Українки! Не надихатися! Так смачно пахло хлібом!»

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

 

 

Коментарі (37)
 • Анатолий Рудюк

  рУСЬКІЄ Є  ШТУЧНА ПРИДУМАНАНАЗВА ДЛЯ ІНДЕНТИФІКАЦІЇ АСИМІЛЬОВАНИХ ПЛЕМЕН, ЯКІ ЖИЛИ В МЕЖАЖ ЦІЄЇ ТЕРИТОРІЇ . і НЕ БІЛЬШЕ. нУ ЯК ЩЕ МОН
 • Людмила Филь

  Молодые люди  которые  и не  пробовал  этого  хлеба   рассуждают  это  сейчас  хлеб  бывает  с  мышами
 • Сергей Мищук

  Вже 10років там одні стіни, а якщо хочете винуватих знайти давайте повернемось в 2004 рік, коли було рейдерське захоплення Житомирхліб, на слідуючий рік зникає 1й хлібзавод, через три роки ріжуть 2й, та залишають стіни розвалюватися то які дії і хто через стільки років повинен прийняти???
 • Наталья Гаврилюк

  Це все відбулось коли прем'єром була Юля жуля.
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up