Житомиряни закликають владу посилити контроль за прибиранням тротуарів

Житомиряни закликають владу посилити контроль за прибиранням тротуарів

Неприбрані тротуари вже не перший тиждень жваво обговорюються містянами.

Останнім часом почастішали випадки травматизму серед жителів міста, особливо після того, як випав сніг і почав танути, а вночі все замерзає та вулиці перетворюються на справжню ковзанку, навіть повністю покривається льодом проїжджа частина. Самі ж тротуари перетворюються в центрі міста на непереборні дюни.

На околицях міста ситуація ще гірша. На фото читачі можуть побачити центральні вулиці міста, покриті сніговими горами, і суцільний лід на тротуарах. Шанс отримати травму залишається досить високим. До травмпунктів звертається безліч постраждалих з вивихами, переломами, розтягуваннями. Однак навіть після звернень до відповідних служб тротуари не прибираються.

Навпаки, влада Житомира сама закликає прибирати прилеглу територію від снігу та льоду. Цілком логічно, але де ті служби, які повинні це виконувати? Крім того, необхідно очистити дахи, водостічні труби, карнизи від льоду і вжити заходів безпеки. Самим мешканцям це зробити буде дуже важко.

На сайті Житомирської міськради з'явилося повідомлення:

- Шановні суб'єкти господарювання! Відповідно до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші в м.Житомирі, затверджених рішенням Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325, суб'єкти підприємницької діяльності зобов'язані забезпечувати благоустрій та утримувати в належному стані прилеглу територію до об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.

Згідно з вищевказаними правилами, в зимовий період з настанням снігопаду суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати прибирання прилеглої до об'єктів території від снігу, льоду і забезпечити її обробкою піщаною сумішшю та іншими дозволеними для цього матеріалами.

– Звертаємося з проханням вжити всіх необхідних заходів для створення комфортного і безпечного пересування жителів і гостей міста в зимовий період! – заявили в міськраді.

Але ніхто цього не робить, та ніякого контролю за виконанням цих рішень не ведеться.

Руслан Мороз

Коментарі (7)
 • Людмила

  А я бачила як прибирали тротуари ручними машинами, які заправляють топливом : 3 робітника просто їх вели по льоду на тротуарів,  а щітки машин просто сковзали по льоду! І спишуть паливо, а ефекту - 0. Хіба не простіше привезти пісок і щоб вони посипали тротуари! Цікаво, хто дав команду на таке прибирання? Це яким треба бути безголовим!
 • Vladymyr Vl

  Худшего мера чем Сукаблин и его эта шестёрка, что хотела себя сжечь во время Майдана в Житомире- хуже команды за всю историю небыло!!!
 • Наташа Гуменюк Горностай

  Наш мэр -сволота!
 • Елена Завируха

  як вони посилять, якщо їм на новорічну зарплату не вистачає
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up