Житомирські зелені автобуси не потребують кондукторів: їх більше не буде

Житомирські зелені автобуси не потребують кондукторів: їх більше не буде

Апробація стосовно запровадження кондукторів на 3-му маршруті не дала своїх результатів. Відтепер нові зелені автобуси більше не потребуватимуть цих працівників.

Про це стало відомо зі слів начальника автобусного парку КП «ЖТТУ» Романа Мусійчука.

«Таке нововедення нічого не дало. Все життя у нас обілечували пасажирів водії автобусів», - поділився з нами особистою думкою очільник підприємства пан Мусійчук.

На запитання стосовно того, чи правомірно водію займатися безпосередньо тією діяльністю, що не входить до його обов`язків, пан Роман повідомив, що нічого дивного в цьому немає.

«В Європі такого немає. У них немає кондукторів. У нас всі автобуси давним-давно їздять без кондукторів», - з подивом відреагував на моє запитання  начальник автобусного парку.

Насамкінець зазначимо, що ст. 40 Закону України «Про автомобільний транспорт» є встановлена норма, котра визначає права та обов`язки водіїв загальнодоступних автотранспортів, де значається, що: «водію автобуса забороняється продавати пасажирам квитки під час керування автобусом». 

Ірина Хоцька

  

Коментарі (9)
 • Estoy Aqui

  не смешите, маршруточникам кондуктор обуха, лишний рот, который надо кормить
 • Людмила Курчатова

  Обіцяли оприлюднити розклад руху автобусів, але я цього не знайшла. І ще мене обурює те, що на кінцевій зупинці в гідропарку, водій закриває двері, і рушає на маршрут, не відкриваючи дверей. А пасажири залишились на зупинці. Цю ситуацію я спостерігала сьогодні о 14 годині.
 • Александр Шапаренко

  Але в Європі і водій не займається продажем квитків!

  Ніна Черненко reply Александр Шапаренко

  В Германии не была, а в Копенгагене действительно водитель не продает билеты, у них вообще все пассажиры с карточками, оплата, как у нас в троллейбусах - прикладывают к валидатору. Но карточку надо прикладывать не только при входе, а и на выходе, так как деньги снимаются в зависимости от того, сколько пассажир проехал. Справедливо как бы. А водитель конечно следит за входящими. Изредка видела, что предъявляли какие-то удостоверения водителю, но не знаю кто у них имеет льготы.

  Серёга Павленко reply Александр Шапаренко

  поедь в Германию умник
 • Олександр Козицький

  Які ж вони гидкі, бо зелені.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up