Житомирські перевізники продовжують обманювати пільговиків

Житомирські перевізники продовжують обманювати пільговиків

До редакції  газети «20 хвилин» звернулась житомирянка, яка стала свідком ситуації, коли водій фактично порожньої маршрутки на зупинці відмовився взяти двох пенсіонерок-пільговиків.

«У неділю, 15 жовтня, я їхала в маршрутці №11 на Богунію. На зупинці по проспекту Миру на маршрутку чекали дві пенсіонерки. Водій зупинився, а  коли ті хотіли зайти, сказав, що ваш час вже минув, потрібно платити. Старенькі залишились далі стояти на зупинці мокнути під дощем. На годиннику було 17.28. Я вийшла на своїй зупинці і швидко сфотографувала номер маршрутки», - розповіла житомирянка Вікторія.

Як повідомлялося раніше, 12 жовтня  перевізники самостійно обмежили безкоштовний проїзд пільговиків у Житомирі. Своєю  чергою, міська рада обіцяла штрафувати перевізників, які не перевозять пільговиків.

«Це рішення є неправомірним.Співробітники управління транспорту вже проводять рейд транспортних засобів міста та інформують водіїв та людей про те, що перевізники не можуть на власний розсуд обмежувати проїзд пільговиків. Правопорушникам будуть впроваджені санкції, адже проїзд в маршрутках підняли, а перевізники зобов’язались перевозити всіх пільговиків без компенсації з бюджету», - пояснив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, 13 жовтня виконавчий комітет міської ради знизив вартість проїзду у маршрутках та встановив обмеження пенсіонерам. Втім, за інформацією на сайті міськради, дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.Про це додатково буде повідомленозгодом.

Тож поки люди платять за проїзд 5 гривень, ніяких обмежень у часі для пенсіонерів не має. Але водії продовжують дурити людей, користуючись їхньою недостатньою інформованістю.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up