З початку літа в Житомирі розпочнуться капітальні ремонти доріг: обсяги обіцяють рекордні

З початку літа в Житомирі розпочнуться капітальні ремонти доріг: обсяги обіцяють рекордні

Взагалі за фактом весняного обстеження 25% всіх доріг в тій чи іншій мірі потрібно ремонтувати, - повідомляє заступник міського голови Дмитро Ткачук у своєму Фейсбук.

"Проблеми старі як світ: дороги жахливі, грошей ніколи на все не вистачає, робити немає кому.- пише чиновник. - Наразі розраховуємо на 10% фінансування від цієї потреби. Є очікування, що ресурс буде збільшено". 

Заступник мера поінформував, що вже складено план-графік і розпочато ремонтні роботи. Для цього сформовано перелік обладнання, яке необхідно докупити КП УАШ для нормального утримання доріг та проведення якісного ремонту.

З початку літа, після завершення тендерів, одразу на кількох ділянках розпочнуться капітальні ремонти. За підтримки Житомирської ОДА обсяги робіт мають бути рекордними для міста.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up