Вже з наступного тижня тролейбуси у Житомирі працюватимуть до першої ночі

Вже з наступного тижня тролейбуси у Житомирі працюватимуть до першої ночі

На площі Перемоги діятиме безкоштовна пересадка на інші маршрути.

З 25 червня тролейбуси до найбільших мікрорайонів Житомира курсуватимуть до першої ночі.

Про це 29 червня під час брифінгу з питань роботи громадського транспорту у вечірній та нічний час повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За словами заступника мера, схеми руху нічних тролейбусів було змінено та скорочено відносно денних. Транспорт відправлятиметься одночасно у всі мікрорайони кожні 30 хв, а розклади руху будуть розміщені на всіх зупинках по маршруту.

«Всі маршрути відправлятимуться з площі Перемоги і курсуватимуть по коротких маршрутах до ключових мікрорайонів, до найбільш густонаселених мікрорайонів міста. Номери цих маршрутів намагались сформувати так, щоб вони були асоціативно близькими до денних. Зокрема, маршрут № 2 і № 3 відповідно рухатиметься по центральному кільцю вулицями Бердичівською та Київською та навпаки.

Маршрут № 4 їхатиме з площі Перемоги до Крошні і маршрут № 5 – це маршрут, який буде з’єднувати Богунію та гідропарк, так само, як він працює і впродовж дня. А також один новий маршрут, який буде курсувати в форматі спеціального підвозу для промзони. Це буде задіяна нова лінія, яка з наступного вівторка здасться в експлуатацію», - розповів Дмитро Ткачук.

Щодо вартості проїзду у нічному транспорті, то коштуватиме він відповідно до рішення виконкому: тариф у нічний час – 6 гривень.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно
Коментарі (1)
  • Юлия Черниш

    ТТУ повільно знищують. Особисто я не можу їхати на тролейбусі, бо їх нема. А йдуть лише маршрутки. Де тролейбуси? (я живу на Київській). А графік руху теж добрий — 1 тролейбус в пів години. І це місто, і це літо. Молодці! Пасажирів буде повно, в таксі.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up