Вже з наступного тижня тролейбуси у Житомирі працюватимуть до першої ночі

Вже з наступного тижня тролейбуси у Житомирі працюватимуть до першої ночі

На площі Перемоги діятиме безкоштовна пересадка на інші маршрути.

З 25 червня тролейбуси до найбільших мікрорайонів Житомира курсуватимуть до першої ночі.

Про це 29 червня під час брифінгу з питань роботи громадського транспорту у вечірній та нічний час повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

За словами заступника мера, схеми руху нічних тролейбусів було змінено та скорочено відносно денних. Транспорт відправлятиметься одночасно у всі мікрорайони кожні 30 хв, а розклади руху будуть розміщені на всіх зупинках по маршруту.

«Всі маршрути відправлятимуться з площі Перемоги і курсуватимуть по коротких маршрутах до ключових мікрорайонів, до найбільш густонаселених мікрорайонів міста. Номери цих маршрутів намагались сформувати так, щоб вони були асоціативно близькими до денних. Зокрема, маршрут № 2 і № 3 відповідно рухатиметься по центральному кільцю вулицями Бердичівською та Київською та навпаки.

Маршрут № 4 їхатиме з площі Перемоги до Крошні і маршрут № 5 – це маршрут, який буде з’єднувати Богунію та гідропарк, так само, як він працює і впродовж дня. А також один новий маршрут, який буде курсувати в форматі спеціального підвозу для промзони. Це буде задіяна нова лінія, яка з наступного вівторка здасться в експлуатацію», - розповів Дмитро Ткачук.

Щодо вартості проїзду у нічному транспорті, то коштуватиме він відповідно до рішення виконкому: тариф у нічний час – 6 гривень.

0
0
0
0
Коментарі (1)
  • Юлия Черниш

    ТТУ повільно знищують. Особисто я не можу їхати на тролейбусі, бо їх нема. А йдуть лише маршрутки. Де тролейбуси? (я живу на Київській). А графік руху теж добрий — 1 тролейбус в пів години. І це місто, і це літо. Молодці! Пасажирів буде повно, в таксі.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up