У Житомирі на вул. Грушевського ДТП: травми отримав мотоцикліст

У Житомирі на вул. Грушевського ДТП: травми отримав мотоцикліст

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 березня близько 18:55 по вул. М. Грушевського в обласному центрі. Нині поліцейські  встановлюють всіх обставини у рамках досудового розслідування.

Попередньо, на вулиці обласного центру сталося лобове зіткнення автомобіля «Chevrolet» під керуванням 40-річного місцевого жителя та мотоцикла «Kawasaki», за кермом якого перебував 39-річний житомирянин, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

У результаті ДТП водій мотоцикла отримав травм та був доставлений до лікарні.

Нині триває встановлення причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. 

Відео дня

Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил безпеки. 

Водіям автомобілів нагадує: аби мати змогу контролювати транспортний засіб і вчасно уникнути дорожньої пригоди, обирайте безпечну швидкість руху та пам’ятайте про присутність на дорогах значної кількості двоколісних транспортних засобів. Зауважте, що такі керманичі є повноправними учасниками дорожнього руху, тому слід ставитися до них з повагою.

Шановні водії двоколісників! Суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху та особистої безпеки. Не виконуйте ризиковані маневри на дорозі. Дбайте про справність транспортного засобу.  Обов’язково використовуйте  захисні шоломи, виділяйте себе на дорозі за допомогою спеціальних світлоповертаючих елементів. Не забувайте про ці елементарні заходи, що можуть врятувати ваше життя та здоров’я!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:40 За добу противник втратив 1180 вояків, 135 БПЛА, 47 артсистем 09:20 180 бойових зіткнень - оперативна інформація станом на 08:00 18 липня щодо російського вторгнення 09:00 18 липня: яке сьогодні, прикмети і заборони, прогноз погоди 18:07 Житомирщина - серед областей, у яких за пів року видали найбільше засобів реабілітації за державною програмою Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 17:43 Як постраждалим від торгівлі людьми отримати матеріальну допомогу 17:20 У Житомирському районі зіштовхнулися вантажівка і легковик: травмовано трьох осіб 16:57 У рекреаційній дільниці між селами Буки та Дениші ліквідовано стихійне сміттєзвалище 16:32 Податківці Житомирщини розповіли, як отримати інформацію про наявність або відсутність податкового боргу 16:10 У Житомирі послугою "Соціальне таксі" вже скористалися 124 містянина 16:04 2,5 млрд гривень шкоди державі на незаконному видобуванні піску на Житомирщині – повідомлено про підозру керівнику приватної компанії 15:50 Верховна Рада призначила Прем’єр-міністром України Юлію Свириденко 15:27 На щиті повернувся Захисник Якуб Сайфутдінов, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15:06 Питний режим влітку: скільки і що пити 14:45 З 1 січня 2026 року в Україні по-новому маркуватимуть алкогольні напої, тютюнові вироби та рідини для електронних сигарет 14:20 Житомирські ветерани у складі української збірної стали першими на чемпіонаті світу із веслування на човнах «Дракон» у категорії Paradragon 14:00 Чоловік, який пошкодив дві липи у Радомишльській громаді, має заплатити майже 7 тис. грн штрафу 12:51 День Ружинської громади в Бистрику: щиро, із спільними мріями 12:24 У Коростенському районі врятували корову, яка провалилася у каналізайційний септик 12:05 Що робити, якщо надіслали посилку, яку ви не замовляли
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up