У Житомирі біля шкіл та садочків встановлять нові «лежачі поліцейські»

У Житомирі біля шкіл та садочків встановлять нові «лежачі поліцейські»

Невдовзі біля житомирських шкіл і садочків з’являться «лежачі поліцейські». Де встановлять конструкції та скільки грошей на це витратили, дізнавались журналісти газети «20 хвилин».

 

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради вже придбало 416 секцій для облаштування «лежачих поліцейських». Такої кількісті вистачить аби обладнати засоби примусового зниження швидкості біля 30 навчальних закладів.

«До початку нового навчального року плануємо облаштувати переходи біля більшості шкіл та садочків додатковими засобами зниження швидкості. Монтажні роботи заплановано завершити до 1 вересня», – розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити ВИС в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Перелік місць, де планують встановити «лежачі поліцейські» складає спеціально створена комісія з питань безпеки дорожнього руху  Житомирської міської ради. Вони приймають заявки та визначають місця де згодом з’являться «лежачі поліцейські». Частина місць вже відомі, та список небезпечних переходів постійно оновлюється.

«В першу чергу, встановлювати ”лежачі поліцейські” будемо в тих місцях, де вони вже були, але потребують оновлення. Це біля ЗОШ №24 по вул. Шевченка, ЗОШ №36 по вул. Домбровського. Є заявка на встановлення ”лежачих поліцейських” біля взуттєвої фабрики та музею космонавтики на перехресті вулиць Дмитрівська-Хлібна», – повідомив заступник начальника КП «Управління автомобільних шляхів» Дмитро Павлов.

Діти нерідко стають жертвами ДТП. За офіційною інформацією управління патрульної поліції міста Житомира, з 22.03.2016 року по 31.12.2016 року на території Житомира за участю дітей сталося 39 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 дитини загинули та 37 травмовано. У поточному році за участю дітей у місті вже сталося 27 ДТП, в яких 1 дитина загинула та 27 травмовано.

Алла Гетьман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up