Тротуарну плитку у центрі Житомира відремонтують у 2023 році

Тротуарну плитку у центрі Житомира відремонтують у 2023 році

Житомиряни скаржаться на розхитану плитку в центрі міста.

Кореспонденти Суспільного дізнавалися, чому плитка розхиталася та коли її ремонтуватимуть.

Житомирянин Євген Охримчук працює будівельником. Каже, що розхитана плитка на вулиці Великій Бердичівській, яка створює небезпеку для пішоходів, хитається, бо під час її укладання не дотримувалися технологій.

"Тут основа неправильна, технологія. Хто цим займався, робив – хай якусь відповідальність несе тепер. Я, наприклад, працюючи у цій сфері, знаю: якщо я зробив роботу, то сто відсотків несу за неї відповідальність", – каже Євген.

Плитку на вулиці Великій Бердичівській клали упродовж двох років – завершили роботи у 2017 році

"Готувалася документація на передачу в експлуатації нашому комунальному підприємству, плюс – служба автомобільних шляхів надала акт щодо недоліків влаштування плитки. Щодо розхитаної плитки: тут різні фактори. Наприклад, не має відводу дощової води, іде пониження і вода находить – там є свої моменти", – говорить начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В'ячеслав Глазунов і додає, що за ту частину робіт, які були виконані неякісно, міська рада не платила.

Основним виконавцем робіт була львівська фірма "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія", додзвонитись якій не вдалося.

Ремонтувати плитку в центрі міста будуть у 2023 році.

"У цьому році визначилися з ремонтом пошкоджених ділянок вулиці Михайлівської і вже з наступного року пройдемося вулицями Київською і Бердичівською", – розповів заступник житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Коментарі (10)
 • Людмила Свирчевская

  Это на руку Сухломлину,и депутатам.Будут просить деньги  снова на ремонты ,дорог ,тратуаров.Деньги возьмут ,а потом залатают.
 • Олена Леонова

  кому война кому плитка
 • Tania Koss

  Не потрібно було класти в такі морози мозги де були.такі морози а вони кладуть плитку.де були мозги не мозги а перед виборами як пам'ять не підводить
 • Валентина Шульская

  А наші хлопці сплять під дощем ЗСУ .

keyboard_arrow_up