Соборний майдан активно перетворюється на величезну небезпечну автостоянку

Соборний майдан активно перетворюється на величезну небезпечну автостоянку

Сьогодні Житомирський міськвиконком погодив обмеження руху на майдані Соборному під час Європейського тижню мобільності. 

За словами координаторки проекту Олени Чернишової, цього року тема заходу – безпека пішоходів та велосипедистів: «Темою цьогорічного тижня мобільності є безпека пішохідного та велосипедного руху. І житомиряни поставили перед собою амбітне завдання – у тестовому режимі трансформувати Соборний майдан, вивільнивши більше місця для активного відпочинку пішоходів».

З одного боку, ми долучаємось до європейських цінностей, з іншого - це досить безглузда ідея -обмежити рух в самому центрі міста заради чиновницької пихи. 

Крім того, що обмеження руху в єдиному центрі сполучення всього міста призводить до затримок на напрямку Гідропарку та Богунії, зараз майдан Соборний поступово перетворюється на величезну автомобільну стоянку. Авто ставлять зараз навіть в два ряди, взагалі не звертаючи уваги на безпеку руху або на зручність проїзду майданом для інших водіїв.

Ми маємо в Житомирі багато майданчиків, де безпечно можна провести будь-які заходи без створення пробок на дорозі та аварійних ситуацій. Якщо хтось, а це обов'язково відбудеться, раптово вискочить на дорогу під час проведення цього заходу в центрі майдану Соборного, то хто саме з організаторів буде за це відповідати?

P.S. Вже неодноразово писалося про те, що в центрі міста розташовують урни для роздільного збору сміття. Також неодноразово піднімалося питання, для чого ця показуха, якщо сміття все одно окремо не перероблюється та сенс ставити урни на проїжджій частині дороги? Але ми чекаємо на приїзд одразу двох президентів: України та Білорусі. Може тому міській владі потрібно трохи «пустити пил в очі»?

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up