Розмітка на майдані Соборному в Житомирі нанесена на пів року

Розмітка на майдані Соборному в Житомирі нанесена на пів року

На майдані Соборному в Житомирі вже нанесли нову розмітку. Кільцева розмітка зроблена жовтим кольором не стільки через тимчасовість, скільки через те, щоб привернути увагу водіїв до зміненого дорожнього руху. 

«Розмітка буде на весь термін своєї дії, але враховуючи те, що відбувається суттєва зміна дорожнього руху, державними стандартами передбачено нанесення її помаранчевим кольором для того, щоб привернути увагу водіїв, щоб вони бачили, що змінено розмітку.

Термін дії цієї розмітки – пів року, відповідно – це весь зимовий період», - пояснив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Також біля доріг, що ведуть до майдану Соборного, розміщені дорожні знаки, що попереджають про нову схему руху. 

Як відомо, в планах провести реконструкцію майданів Соборного та Перемоги. Відповідно до концепції, будуть знімати асфальтне покриття, де нанесена розмітка. Журналісти редакції «20 хвилин» дізналися, що буде з розміткою в разі реконструкції.

«Найближчі пів року точно ніхто не буде нічого проводити, буде зимовий період і якраз розмітка буде до весни. Усі наступні рішення відповідно будуть вирішуватися навесні», - пояснив Дмитро Ткачук.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up