Питання вартості проїзду у транспорті Житомира на паузі: на громадських слуханнях немає пропозицій

Питання вартості проїзду у транспорті Житомира на паузі: на громадських слуханнях немає пропозицій

Майже місяць тому в Житомирі проводили громадські слухання стосовно трьох «транспортних» проєктів рішень виконавчого комітету міськради, серед яких – «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування». 

За цей час ніяких зрушень у вирішенні питання вартості проїзду не відбулося. Невідомо, чи будуть проводитися такі слухання ще раз, але поки місцева влада зазначає: на громадських слуханнях немає пропозицій.

«Так, дійсно, громадські слухання були, на них ніяких рішень не підтримали. Присутні прийшли зі своєю позицією, якщо хтось буде ініціювати додаткові – то проведемо повторно громадські слухання, але проблема в тому, що на слуханнях немає пропозицій. Тобто якщо є просто позиції «не подобається, ми проти», то в принципі прийняти якісь рішення – неможливо. Якщо у когось будуть  пропозиції, то ми будемо раді розглянути їх у будь-якому форматі. 

Виконком має розглядати ці питання, незалежно від того, скільки слухань вже відбулося», - зазначив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Отож поки залишається чекати рішень від виконавчого комітету Житомирської міської ради та пропозицій від містян.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up