Під крижаним дощем на шляхах області працювали дорожники

Під крижаним дощем на шляхах області працювали дорожники

Сьогодні вранці, 14 листопада, на шляхах державного значення області для забезпечення безпечного руху працювала дорожня техніка, інформує прес-служба САД у Житомирській області.

На території Житомирщини близько 6-ї ранку спостерігалися опади у вигляді дощу, що при мінусовій температурі повітря утворювали незначний шар льоду на дорожньому покритті, особливо на спусках та підйомах.

Для обробки поверхні дорожнього покриття на замовлення САД у Житомирській області працювало 10 навантажувачів та 12 піскорозкидачів підрядних організацій.

На даний час опади припинилися, ускладнення в русі відсутні.

 

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up