Перші враження житомирян від зміни маршрутів міських автобусів здебільшого негативні

Перші враження житомирян від зміни маршрутів міських автобусів здебільшого негативні

Тема міського транспорту поряд з станом доріг і якістю води у водогоні є однією з найбільш обговорюваних, в тому числі і в соцмережах.

Житомирський активіст Alexey Pronoza запросив містян поділитися в соцмережах враженнями від змін руху маршруток:

"Шановні житомиряни, зокрема жителі Крошні, Сонячного та Соколовського масиву, поділіться будь-ласка в коментарях: вашими позитивними та негативними враженнями від змін руху маршрутів № 110, 53, 53а, 4 на основі спостережень від 7 серпня!

Це важливо, щоб зрозуміти чи стало краще чи гірше з рухом транспорту, й ми змогли при необхідності зорганізуватись та змінити ситуацію на краще для нашого району!"

Коментарі житомирян не забарилися. Зокрема мати двох дітей Oksana Morozova просто нажахана перспективою їздити з пересадками на Велику Бердичівську: "Просто ужас, честно, я с двумя детьми (10 лет и 1,4 года) с конца Андреевской иду на Березюка, при этом младшего несу на руках.А все потому, что мне надо добраться на Б. Бердичевскую.А когда начнется учебный год, надо будет так ездить каждый день, одного в школу а другого - в садик, и все это находиться в районе парка, а осенью в дождь или зимой, как нам добираться?".

Здебільшого незадоволені й інші пасажири. Відновленню маршруту № 4 багато хто радіє, але зауважує, що можна було б просто додати його, не забираючи решту автобусів. Маршрутки переповнені, і це ще до початку навчального року! Що ж буде далі? - запитують люди.

Нагадаємо, з 7 серпня маршрути міських автобусів змінилися. Крім того, активно обговорюється питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті міста.

Коментарі (3)
  • Светлана Кабаченко

    Каким троллейбусом Вы хотите доехать с Крошни до Довженко?
  • Натали Новикова

    Да, а как до Довженко доехать на работу, кроме как на троллейбусе)
  • Людмила. Кива

    Правду написали, так же и с Большой Бердичевский как людям добраться в район крошни, Солнечного ? Особенно в час пик.Неужели нельзя оставить 53, и 4 маршруты?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up