Обласна влада обіцяє у 2018 році спрямувати на дороги Житомирщини 1,5 мільярди гривень

Про це, за інформацією Житомирської ОДА, заявив голова облдержадміністрації Ігор Гундич в ефірі одного з місцевих телеканалів.

Обласна влада обіцяє у 2018 році спрямувати на дороги Житомирщини 1,5 мільярди гривень

«На утримання ОДА держава передала 7 тис. км місцевих доріг. Також у нас знаходиться 1,5 тис. км доріг державного значення. Цьогоріч ми спрямовуємо 630 млн грн на дороги місцевого значення, 615 млн грн –  на державні дороги та 300 млн грн на трасу Н-03 (Житомир-Чернівці). Загалом – 1,5 млрд грн на утримання, експлуатацію і ремонт доріг на цей рік. Якщо дивитися на кількість потрібних ремонтів, звісно, цього недостатньо. У минулому році було 370 млн грн, а вже сума у 1,5 млрд грн – це серйозно, тому у тендерах мають вигравати лише ті підприємства, які зможуть зробити все якісно», – наголосив Ігор Гундич.

Житомирщина – єдина область, яка у минулому році спрямувала майже половину коштів із митного експерименту на ремонт доріг місцевого значення.

За словами керівника області, розпочалися роботи на масштабному проекті будівництва Північного обходу м. Житомир. Тендер виграла китайська компанія. Зараз вони у процесі встановлення в області заводу, який їм потрібний для будівництва. Північний обхід вони мають завершити за 2,5 роки.

«Президент України оголосив 2018-20 роки роками доріг. За рік не можна зробити того, що не робилося 20 років. Але за декілька років ми зможемо зробити дороги, які відповідатимуть європейським стандартам», – наголосив Ігор Гундич.

 

Коментарі (1)
  • Александр Колибабчук

    Я в тому році  почав класти справжній асфальт в центрі, але не дали. Попрацював всього три дні.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up