На міжнародному шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський облаштовано майданчик для габаритно-вагового контролю

На міжнародному шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський облаштовано майданчик для габаритно-вагового контролю

Практично готовий до проведення  зважувань великовагових транспортних засобів  ще один майданчик на міжнародному шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Наразі це єдиний в області майданчик для зважування, що має бетонну основу, отже, стійкий до просідань, - інформує прес-служба САД у Житомирській області.

Його облаштування проводилось  на замовлення Служби автомобільних доріг в області,  розташований  майданчик  на 157-му кілометрі автомобільної дороги М-21 (поблизу міста Черняхів.)

Загалом на автомобільних дорогах загального користування державного значення Житомирської області налічується ще 19 майданчиків для здійснення ГВК.

Наголошуємо, що робота пунктів ГВК в частині організації та проведення робіт із зважування забезпечується Укртрансбезпекою.

Для інформації: на автомобільних дорогах загального користування державного значення діє обмеження руху для великовагових та великогабаритних автомобілів при температурній позначці вище +28°С та загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. Обмеження діє з 9-00 до 22-00 год.

У зв’язку з цим на мережі доріг діють пункти відстою транспортних засобів.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up