На Корбутівці з'явились "зелені чоловічки"

На Корбутівці з'явились "зелені чоловічки"

Так влучно вже встигли назвати новенькі скульптури житомиряни, хоча насправді зелені у чоловічків лише кепки, а одяг витриманий у жовто-блакитних кольорах.

Чотири скульптури, що нагадують дитину,  було встановлено біля пішохідних переходів біля ЗОШ № 32 та спорткомплексу "Динамо".

Заступник міського голови Дмитро Ткачук на своїй сторінці у Фейсбук зазначає, що такі незвичайні нагадування водіям було придбано та встановлено  КП УАШ за ініціативи депутатки Житомирської міської ради Людмили Кропивницької.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (1)
  • Виктор Макаревич

    Наконец то кто-то подумал по европейски, респект!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up