Дорожники Житомирщини готуються до ожеледиці та ускладнення руху на автошляхах

Дорожники Житомирщини готуються до ожеледиці та ускладнення руху на автошляхах

Синоптики знову прогнозують у кінці тижня снігопади та плюсову температуру, що може спричинити ожеледицю на шляхах та ускладнення руху, - попереджає прес-служба САД у Житомирській області.

У зв’язку з цим, в стані готовності знаходяться  працівники та механізми підрядних організацій задля забезпечення проїзду автотранспорту дорогами загального користування державного значення в період нестабільних погодних умов. Останні ж очікуються по всій території України.

Особливу увагу буде приділено ділянкам автомобільних доріг, де вже мали місце ускладнення руху транспорту.

Для безперебійної роботи в умовах складних погодних умов підрядними організаціями поповнено запаси  протиожеледних та паливно-мастильних матеріалів. Цього вистачить для безперервної цілодобової роботи дорожньої техніки для ліквідації наслідків стихії.

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 #безбар’єрність: В Україні спростили облаштування безбар’єрного доступу до пам’яток культурної спадщини 12:34 Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 4 загоряння сухостою! 12:00 Мінветеранів: Як підтримувати ветеранів та ветеранок, які отримали поранення або перебувають на лікуванні 11:39 21 серпня МОН проводить щорічну освітню конференцію «Серпнева» Від читача 17:38 Не твій злочин, але твоя відповідальність! 11:20 На Житомирщині судитимуть посадовця держпідприємства і двох керівників агрокомпанії, викритих СБУ на «сірій схемі» із держземлею на мільйони гривень 11:10 Компанія «Акріс Агро» разом з громадою с. Кочерів на Житомирщині вшанували загиблих захисників України відкриттям Алеї Пам’яті (Новини компаній) 11:00 Віталій Бунечко: Завершені роботи з обстеження та ліквідації наслідків на місці вибуху в селі Березина. ВІДЕО play_circle_filled 10:40 На Коростенщині рятувальники вночі гасили пожежу в бетонному піднавісі, де зберігалося сіно 10:20 У Коростені під колесами вантажівки загинув 34-річний місцевий житель 10:00 Державні нагороди Героїв передали родинам загиблих військових Сухопутних військ України ЗСУ 09:39 940 військових, 2 танки і 40 артсистем - втрати росіян за добу 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 15.08.2025 щодо російського вторгнення 09:00 15 серпня: все про цей день, яке свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:53 Стіл пам’яті 2025. Реєструйтеся для участі у національній акції вшанування полеглих захисників України Стіл пам’яті 2025. Реєструйтеся для участі у національній акції вшанування полеглих захисників України 17:28 З полону повернулися ще 84 українці 17:01 Уряд дозволив бронювати 100% працівників: кого стосуються нові зміни 16:40 Діти пільгових категорій з Житомирщини вирушили на оздоровлення та відпочинок до Республіки Польща 16:20 У Житомирській громаді доступні для оренди 19 об’єктів нерухомості: перелік 16:18 Громадська асамблея у Житомирі: кожен може стати учасником обговорень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up