Депутати виділили 100 тис. грн на реконструкцію єдиного у місті підземного переходу

Питання виділення коштів на підземний перехід, що на проспекті Миру, підняли на черговій сесії міської ради.

Депутати виділили 100 тис. грн на реконструкцію єдиного у місті підземного переходу

На думку голови депутатської комісії з питань ЖКГ Олега Черняховича, підземний перехід взагалі  непотрібний, адже невдовзі там мають з’явитися «острівки безпеки».

«Вартість реконструкції  -  3,5 млн грн. Підземний перехід робили,  ще коли працювала панчішна фабрика, зараз не бачу потреби в ньому. Тому я не розумію, для чого зараз виділяти на це кошти», -  наголосив голова депутатської комісії з питань ЖКГ Олег Черняхович.

За словами начальника управління комунального господарства Олександра Марцуна, у минулому році депутати виділили 45 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації, проте сам проект ще не виготовлений і не профінансований. Депутат додав, що за проектом капітальний ремонт обійдеться у 3 млн 200 тис. грн.

«Проект готовий на 80%, але зараз вносяться зміни, бо нас не влаштовує вартість, і після завершення реконструкція буде коштувати 1 млн 600 тис. грн Мінімальна вартість, у яку може обійтися ремонт, це 1 млн 600 тис. грн. Тож ці кошти пропонується виділити з міського бюджету як співфінансування», - сказав Олександр Марцун.

Після годинної дискусії навколо підземного переходу, депутати все ж підтримали рекомендацію комісії з питань житлово-комунального господарства, яка запропонувала виділити 100 тис. грн.

Нагадаємо, єдиний підземний перехід Житомира пообіцяли відремонтувати ще у 2017 р.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up