Чи подобається житомирянам комунальний транспорт?

Чи подобається житомирянам комунальний транспорт?

Старі трамваї та засмальцьовані сидіння тролейбусів, на жаль, це сьогоднішні реалії комунального автотранспорту міста. Сьогодні я дізнавалася, чи поділяють мою думку містяни.

Людмила, 26 років

«До трамваїв не маю жодних претензій. Вони вже стали однією із упізнаваностей міста.  Але, щоб там не було, дуже хочеться, щоб і у нашому місті колись пустили такі самі сучасні вагони, як наприклад у Варшаві».

Олексій, 20 років

«Реально по місту курсують якісь розвалини, а не трамваї та тролейбуси. Вже давно віддаю перевагу маршруткам. На 2 гривні дорожче, але хоч не так гримить всередині салону. І чути навіть дзвінок мобільного телефону».

Яніна, 31 рік

«Я тільки «за», щоб це все чимдуж прибрати з вулиць міста. Моїй мамі 57 років, і вона досі пам`ятає ці тролейбуси і трамваї. Дуже не хочу, щоб і мої діти їздили в цих жахливих умовах. Вони брудні і вже розсипаються по дорозі, а не їдуть».

З питанням про те, коли нарешті  влада замінить усі старі трамваї та тролейбуси міста, я звернулася до тимчасового керівника комунального підприємства «Трамвайно-тролейбусне управління» - Максима Манухіна, на що той відповів, що влада робить все залежне від них і намагається  усунути це питання якнайшвидше.

 

Ірина Хоцька

Коментарі (2)
 • 234

  Вже i комунальнi автобуси не мають запасних частин i водiям доводиться купувати за власнi кошти. Не кажучи вже про те що автобусам по два роки i вони не мають страхового полiсу каско, через що всупереч цивiльному кодексу, керiвництво тту утримуэ з водiiв кошти за завданi збитки :

  20000-за розбиття лобового скла, 3000-за колесо i т.д.

  Якщо рухатись з такими темпами далi, то вже через рiк ми отримаэмо такi самi розбитi комунальнi автобуси як i тролейбуси на яких будуть висiти оголошення "запрошуэмо водiiв на роботу.,"  

  Звiльнiть нарештi корумпованих керiвникiв ТТУ, усiх керiвникiв пiдроздiлiв,там сидять усi по блату та не справляються зi своiми обов,'язками
 • Аркаша

  Да особенно Манухин ,робить все можливе,

  И особенно админисьрация тту, все хто там работал, знает, что этих профи уже давно нужно отправить назад по ихним селам начиная с главного инженера
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up