Активісти Правого сектору кажуть, що міліція замовчує факти побиття та взяття людей у заручники

Активісти Правого сектору кажуть, що міліція замовчує факти побиття та взяття людей у заручники
У Житомирській ОДА під час прес-конференції 28 травня Сидір Кізін і начальник УМВС Юрій Демяненко озвучили офіційну версію подій, які сталися минулої доби в офісі "Правого сектору" і через що на кілька годин перекрили центр міста.

Вони відзначили, що ніяких заручників у даній  ситуації не було, однак підтверджують на місці пригоди наявність зброї - два автомати, які були вилучені правоохоронцями, не проходять по жодних справах.

Крім цього, зазначається, що в офісі на момент втручання правоохоронців знаходилися здебільшого підлітки та хлопці 17-18 років. Їх було доставлено до відділку та проведено опитування, а ближче до півночі відпустили. У числі  цих 22 осіб були мешканці Києва, Бердичева та Житомира.

Стосовно затриманих порушили справу за фактом хуліганства з використанням зброї.

Натомість представникам "Правого сектору", які прийшли на конференцію слова для виступу не надали та голова ОДА порадив їм організувати власний захід з цього приводу.

Хлопці скористалися порадою й у присутності журналістів по закінченню озвучили свою версію подій, адже безпосередньо були у числі заручників, хоч цей факт і заперечується.

Андрій і Влад кажуть, що вчора мали обговорити деякі організаційні питання щодо роботи ПС у найближчий час, адже у країні пройшли вибори.

Коли прийшли в офіс на них там уже чекали невідомі у камуфляжі та балаклавах, які зчинили стрілялину як тільки люди почали заходити до приміщення.

Далі криками змусили хлопців лягти на підлогу обличчям вниз, тому побачити скільки точно озброєних осіб перебувало в офісі ніхто не зміг. Припускають, що десь 5-7, але вони не мали жодних розпізнавальних знаків, тому називають їх невідомими.

За спробу піднятися погрожували та, навіть, штовхали і били, хоча знову ж таки в офіційній версії про побиття нічого не вказується.

Одному хлопцю стало погано - перенервував і виникли проблеми з серцем і його згодом забрала швидка.

Андрій не виключає, що перестрілка могла бути пов’язана зі зміною керівництва "Правого сектору" e Житомирі, адже нині його вже не очолює Олег Піонтковський, як це було e революційний період.

Хлопці не вважають за потрібне й надалі перебувати e ПС і діятимуть як окрема організація "Білий молот". Також вони відзначають, що невідомих, які тримали їх в заручниках, міліціянти теж відпустили. Принаймні такі дані є в учасників пригоди.

Юлія Демусь.

За матеріалами Першого житомирського.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Пільгова іпотека для військових на Житомирщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 17:00 Визначено переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії імені Миколи Костриці 2025 16:39 Житомирська ампфутбольна команда “Титани” — бронзовий призер чемпіонату України з апмфутболу 16:20 У Житомирі передали нагороди рідним загиблих Героїв Від читача 16:49 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Не дайте шанс щоб вас ошукати. 16:00 З 22 грудня ліцеї Житомира йдуть на тритижневі канікули 15:41 Житомир отримав відзнаку в конкурсі Climate Manager Star 2025 15:20 Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2025» 15:00 Нетверезий водій мотоблоку спричинив ДТП з тяжкими наслідками – чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі 14:38 Дія.Освіта: На Житомирщині діє 84 хаби цифрової освіти 14:20 Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: хто може скористатися програмою та як подати заяву 14:00 Будьте обачними під час онлайн-шопінгу: коростенець втратив понад 17 тис. грн при купівлі телефонів 12:44 Жінці обміняли дорогий смартфон неналежної якості на новий: як відстояти свої права споживача 12:21 Смертельно травмувала дощечкою односельчанку: 56-річну жительку Андрушівської громади судитимуть за вбивство 12:14 Кожне четверте місто залишилося без мера: результати дослідження TI Ukraine 12:00 Користь ферментованих продуктів 11:41 У Житомирі до іспитового терміну засудили жінку, яка погодилась одружитися з чоловіком, щоб той уникнув мобілізації 11:21 Поліцейські Житомирського району розшукали двох дітей — один образився на рідних, інший — поїхав автостопом до друзів 11:00 Гвалтував малолітніх падчерок тривалий час:мешканцю Житомирського району повідомлено про підозру 10:39 На Житомирщині визначили переможців обласного конкурсу «Краща книга року – 2025»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up