Вчителі Житомирської школи-інтернату провели майстер-клас. Відео

21 жовтня 2010
2389 переглядів

Майстер-клас на тему: "Український оберіг" для своїх вихованців провели вчителі Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим зором на базі обласної наукової бібліотеки.

Використання педагогами прийомів артпедагогіки не лише виховує в учнях художні смаки, а й дає можливість реалізувати їх творчий потенціал, показати свої здібності, не зважаючи на вади зору.
А ще в останній час особлива увага приділяється вивченню дітьми школи народних традицій.
Тому для майстер-класу й обрано тему “Український оберіг” - учні виготовляли речі, які наш народ здавна вважав оберегами оселі — розписували горшики, ткали доріжки, робили ляльку- мотанку, предмети домашнього вжитку. А Настя Котвіцька із бісера сплела калину, повідомляє ТРК Житомир.
Настя Котвіцька — учениця 8-го класу: "Калина символізує свято коляди, Різдва світу. ЇЇ постійно садять біля хат, також садять біля криниці, щоб вода була добра”.
А ще присутні могли помилуватися мистецькими роботами учнів і впевнетися - низький зір — не завада творчості. У школі навіть діє майстерня мистецтв.
Тетяна Федорчук — заступник директора Житомирської школи-інтернату для дітей зі зниженим зором: “У дітей розвивається дотиковість, слух., орієнтування в просторі. Завдяки цьому діти можуть вільно рухатися у танку, співати, виготовляти різні вироби, практично без участі зору."
Майстер-клас на базі обласної наукової бібліотеки проводився не випадково. Школа вже третій рік співпрацює з цим закладом, діти мають змогу навчатися тут користуванню інтернет-ресурсами.
Художнє слово має виховувати у молоді почуття патріотизму, розвивати їх творчі здібності, - вважають учасники зустрічі молодих поетів з старшокласниками Житомира.

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

У Житомирі від пневмонії помер 36-річний місцевий житель
...

Анонім Видно сразу что блонда )))) это сводка с моз, если что )))) гений бля тоже мне )))

Разом із 2015 роком столиця України прощається і з Арсенієм Яценюком
...

Анонім Та ні ,

якшо на одиноких людей дають субсидію 80-200 грн і все ,

на сімю з 4х Чоловік – 1200 і все ,то на особняки і маєтки і даї-вілли по 7 кубів на кожен метр(це я кажу лише за газ)(плюс всі  інші послуги субсидію  теж дають),порахуєм  300квадр метри*7*3,6=7600, а використовують 200 куб*3,6=720 в мїс, а за півроку =4300,,

По платіжкам газконтора ще і должна маєткам колосальні суми (якшо и іх проглянете)

Справжнім власником Житомирської кондитерської фабрики незалежно від форми власності був, є і залишається Ігор Бойко (точка зору)
...

Vanya Marcik ваш бойко рейдер и вор

Нардеп Розенблат проклав родичам асфальт бюджетним коштом
...

Ulka Chepiuk Мешканці житомирського провулку обурені статтею Романа Здорика під назвою «Нардеп Розенблат проклав родичам асфальт бюджетним коштом». Матеріал був розміщений на сайті та у газеті «20 хвилин».

Жителька проїзду Мануїльського Людмила Лапчик сама знайшла мене. Жінка подзвонила вчора пізно ввечері, переконувала, що саме вона ініціювала збір підписів серед сусідів для участі у конкурсі на нагірший провулок, а тому стаття у газеті її дуже обурила. Сказала також, що і її сусіди готові говорити з горе-журналістами. Крім того, зазначила пані Людмила, на фотографії, використаній для ілюстрації «корупційного» ремонту, взагалі не її провулок. Далі цитую:«Мені вже просто смішно стало – що, зробили родичам «тропінку», а ми як ходили по болоті, так і ходимо?.. Я навіть сфотографувала на телефон і показую всім... Бо ті фотографії в статті, то не наш провулок! Там такі "крємльовські забори"...Коли прокладали асфальт по вулиці Мануїльського, це були 90-ті роки, нас не асфальтували, тому що це була тупікова вулиця. Не вважали вони за потрібне там "цивілізацію робити".Ми живем в кінці провулку. То зимою, як починався сніг і ця осіння слякоть, то навіть дільничі не хотіли до нас приїжджати.

А колись посеред ночі розбудила чоловіка, бо почула, що буксує машина під вікном. Дивлюся - їде "швидка". Кажу, йди в гараж, бери мішки, винось і кидай під колеса, бери ще якогось сусіда і виштовхуйте ту "швидку", бо людина помре... Так і "пожежна" теж не могла заїхати через болото, як була пожежа в кінці провулку. Я вже не говорю, як ми усі на роботу ходили - одягаєш пакети на ноги, йдеш по калюжах, виходиш з провулку - знімаєш... Ями від одного паркану до іншого, обійти не можна було ніяк...

Жив у нас активіст один, учасник війни, Плотніцкий, вже помер, то він звертався до всіх підряд. У нас там багато ветеранів жило, інвалідів війни. Я не пам'ятаю точно куди, бо була мала ще. А потім вже я сама почала писати заяви і збирати підписи. Ми зверталися до Буравкова, до Шелудченко, до Дебоя. Я навіть до Шелудченко потрапила на особистий приом з цього питання, але марно...Уже остання інстанція була приймальня Розенблата. З мене всі сусіди вже почали сміятися, коли я приходила і просила підписати звернення. Ніхто не вірив, що нам зроблять. Я брала підпис тільки одного представника з квартири, зібрала десь 30 підписів по провулку."Цікаво, а Ромцьо Здорик і Олександр Вікторович Васильковський з таким же ентузіазмом спростовуватимуть недостовірну інформацію, як готували брехню? Стаття, здається, 277 ЦК.«Журналісту» можу влаштувати безкоштовний майстер-клас з написання сбалансованих матеріалів, а головному редактору пораджу вже на наступний випуск газети "20 хвилин" забити для нас першу сторінку оної, на якій він радо розмістить коментар обурених писаниною його працівників мешканців проїзду Мануїльського.А тепер по фактажу:Цитати Elena Rosenblat я у тексті не бачу, де живе Mathey Khrenov так і не зрозуміла – на Довженка (де спершу шукали "сенсацію") чи на Мануїльського (де пощастило знайти щось, що видали за "сенсацію") – не цікавилася.- До прес-секретаря Борислав Розенблат за коментарями ніхто не звертався.- "За словами голови комісії з питань протидії корупції Наталії Циганчук..." Якої комісії, перепрошую? Де така комісія є? З вигаданими боргами і кредитами та "недосконалим законопроектом про легалізацію бурштину" не вийшло, то тепер Циганчук не подобається, як Розенблат асфальт кладе? Маразм крєпчял.- Попри те, що Здорик не побачив на сторінці Громадська Приймальня Борислава Розенблата інформації про звернення громадян щодо ремонту провулків, вона є. Промотай нижче, Рома, і буде тобі щастя. Щоб написати хорошу статтю треба трошки пошукати.- Фотографія до матеріалу моя. Втім, Здорик чомусь вирішив не підписувати її. Але то таке, бо все одно це не фото проїзду Мануїльського, а провулок 2-й Київський... Нижче я викладаю реальні фото ДО і ПІСЛЯ ремонту.- Моє улюблене: "Кошти на асфальтування провулків та доріг були виділені з державного бюджету. Однак на сторінці у соцмережі представники нардепа не цураються додати, що такий «подарунок» житомиряни отримали «за сприяння Борислава Розенблата». В чому конкретно виражалося «сприяння» народного обранця, окрім лобіювання інтересів своєї родини, знову ж таки, невідомо."---- Щоб не позоритися, треба було таки проскролити нижче і знайти запис від 11 листопада і (о, божежякважко) дочитати його до самісінького кінця.

Я проскролила, знайшла і навіть червоним виділила:

Плюс у пості є посилання на статтю Житомир.інфо, де ми детально розповідаємо, звідки кошти.

Щоправда, список вулиць у процесі роботи дещо змінився - обрали ті, де найгірша ситуація. Ті, які не встигли заасфальтувати восени - опрацюють навесні, як і обіцяли.

Але сенсації не вийде. Проїзд Мануїльського був в обох списках.Пам'ятаєте, ми писали, що Борислав Розенблат вирішив продовжити конкурс на асфальтування найгіршого провулку? Так от... У мене погані новини.

ШАНОВНІ ЖИТОМИРЯНИ, ЯКІ ВЖЕ ВСТИГЛИ ПОДАТИ ЗАЯВКИ НА АСФАЛЬТУВАННЯ СВОЇХ ПРОВУЛКІВ ТА ВУЛИЦЬ ВЕСНОЮ 2016! ЯКЩО ПОРУЧ З ВАМИ ЖИВУТЬ РОДИЧІ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА АБО ЛЮДИ ХОЧ ЯКОСЬ ІЗ НИМ ПОВ'ЯЗАНІ, АСФАЛЬТУВАТИ ТАМ НЕ БУДУТЬ! ТОМУ РЕТЕЛЬНО ПЕРЕВІРТЕ СВОЇХ СУСІДІВ!

Зі скаргами та пропозиціями раджу звертатися у редакцію газети "20 хвилин" за адресою: м.Житомир, вул. Рильського 9, офіс 407 або за телефоном (063) 170-61-06 до Юрія Кеню (гол. редактор сайту), або ось вам його мейл: yurij.kenu@gmail.com. Не стидайтеся - ці люди працюють для вас.

(табличка "САРКАЗМ")

Деталі тут http://blogs.zhitomir.info/index.php?task=show_blog_detail&id=1878

Найчастіше читають

Житомирська влада обклала містян податком на нерухоме майно
сьогодні 12:03
На сайті міської ради оприлюднені ставки податку на нерухоме майно у Житомирі – у відсотках до мінімальної заробітної плати (1378 грн).
У Житомирі внаслідок ДТП автомобіль врізався у будинок. ФОТО
3 дні тому
У Житомирі близько 22:00 7 лютого на перехресті вулиць Котовського і Хлібної сталося ДТП, внаслідок якого один із автомобілів в"їхав у приватну забудову.
Комітет з питань свободи слова Верховної ради стурбований фактом перешкоджанням професійній діяльності журналіста в Житомирі
2 дні тому
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики направить звернення до міністра МВС Арсена Авакова щодо скарги житомирського журналіста Сергія Фореста про порушення свободи слова.
На Житомирщині правоохоронці викрили конвертаційний центр з оборотом приблизно 200 млн. грн.. Фото
сьогодні 10:34
Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах за ч. 3 ст.212 КК України.
Житомирський десантник розповів про свою першу думку, коли побачив, що йому відірвало руку
вчора 16:30
Команда Viva! та ТСН представляє благодійний проект «Viva! Переможці». Одним із учасників проекту став 23-річний житомирський десантник Влад Кузнєцов.
По темі

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Відеогалерея

20 хвилин Житомир

Чи потрібен у Житомирі пам’ятник діду Андрію (Андрію Дешурі)?
  • так
  • ні
  • мені байдуже
  • навіть не знаю, хто це
Голосувати
Чи потрібен у Житомирі пам’ятник діду Андрію (Андрію Дешурі)?
так
42.86%
 
ні
14.29%
 
мені байдуже
28.57%
 
навіть не знаю, хто це
14.29%
 
Всього голосів: 7

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Розсилка новин

Події

У Житомирі впав світлофор і заблокував рух транспорту. Фото

У Житомирі впав світлофор і заблокував рух транспорту. Фото
У Житомирі 10 лютого біля перехрестя Щорса-Ватутіна впав світлофор і паралізував рух транспорту.

У Малинському районі працівники лісового господарства знайшли артилерійський снаряд

У Малинському районі працівники лісового господарства знайшли артилерійський снаряд
У середу, 10-го лютого, групою піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищено вибухонебезпечний предмет, що був виявлений напередодні.

У Житомирі підприємець демонтував свій кіоск

У Житомирі підприємець демонтував свій кіоск
Житомирянин Ігор Білобровко, який є власником незаконно встановленого кіоску на проспекті Миру, самостійно демонтував його 10 лютого.

У Житомирі відбулись обговорення навколо пам’ятника Героям Небесної Сотні та Майдану. Фото

У Житомирі відбулись обговорення навколо пам’ятника  Героям Небесної Сотні та Майдану. Фото
У середу, 10 лютого, в облдержадміністрації було проведено прес-конференцію, на якій разом з громадськістю обговорили майбутній пам’ятник Героям Небесної...

Кiно

Прем’єри тижня: черговий апокаліпсис, сімейні трагедії та історія успіху

Прем’єри тижня: черговий апокаліпсис, сімейні трагедії та історія успіху
Новий кінотиждень підготував для глядачів цікаві прем’єри. Що подивитись на великому екрані обирати вам.

Новини економіки, політики, спорту та культури України та Світу.
Точний і довгостроковий прогноз погоди по Україні.
Безкоштовний iq тест онлайн на testoteka.ukr.net.
Новинки кіно на KINOafisha.ua.


Ми у соц. мережах