Вчителі Житомирської школи-інтернату провели майстер-клас. Відео

  21 жовтня 2010
  2126 переглядів

  Майстер-клас на тему: "Український оберіг" для своїх вихованців провели вчителі Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей зі зниженим зором на базі обласної наукової бібліотеки.

  Використання педагогами прийомів артпедагогіки не лише виховує в учнях художні смаки, а й дає можливість реалізувати їх творчий потенціал, показати свої здібності, не зважаючи на вади зору.
  А ще в останній час особлива увага приділяється вивченню дітьми школи народних традицій.
  Тому для майстер-класу й обрано тему “Український оберіг” - учні виготовляли речі, які наш народ здавна вважав оберегами оселі — розписували горшики, ткали доріжки, робили ляльку- мотанку, предмети домашнього вжитку. А Настя Котвіцька із бісера сплела калину, повідомляє ТРК Житомир.
  Настя Котвіцька — учениця 8-го класу: "Калина символізує свято коляди, Різдва світу. ЇЇ постійно садять біля хат, також садять біля криниці, щоб вода була добра”.
  А ще присутні могли помилуватися мистецькими роботами учнів і впевнетися - низький зір — не завада творчості. У школі навіть діє майстерня мистецтв.
  Тетяна Федорчук — заступник директора Житомирської школи-інтернату для дітей зі зниженим зором: “У дітей розвивається дотиковість, слух., орієнтування в просторі. Завдяки цьому діти можуть вільно рухатися у танку, співати, виготовляти різні вироби, практично без участі зору."
  Майстер-клас на базі обласної наукової бібліотеки проводився не випадково. Школа вже третій рік співпрацює з цим закладом, діти мають змогу навчатися тут користуванню інтернет-ресурсами.
  Художнє слово має виховувати у молоді почуття патріотизму, розвивати їх творчі здібності, - вважають учасники зустрічі молодих поетів з старшокласниками Житомира.

  Читають зараз: 1
  (0)
  Коментарі

  Найчастіше коментують

  Валерій Нестеровський: «Бізнес потрібно не тільки створити, але й вміти його захистити»
  3 дні тому
  1
  Директор та засновник корпорації «Валіс» і «Санітас».

  Найчастіше читають

  Що чекає на нелегальних захисників вітчизни: тюрми чи почесті?
  3 дні тому
  Крім легальних вояків в АТО, у воєнізованих формуваннях, не підпорядкованих жодній державній структурі, проливають кров сотні вінничан. Що буде з ними після війни - судитимуть чи нададуть статус учасників бойових дій, розслідували журналісти RIA
  На Донбас увійшли "зелені чоловічки"
  2 дні тому
  Інтернет стрясла новина про вторгнення російських військ на територію Україну. Мова йде про просування на 40 кілометрів від кордонів. Повідомлення з Донбасу свідчать, що Росія веде прямий наступ у Донецькій та Луганській областях України.
  На сході стає все «гарячіше» — міліціонери, які повернулися з зони АТО. Відео. Фото
  вчора 10:00
  Прибуття автобусів, які з далекого і небезпечного сходу везли 200 правоохоронців-учасників антитерористичної операції, в обласному УМВС з нетерпінням чекали їх рідні, близькі, друзі та колеги. На Житомирщину повернувся зведений загін міліціонерів, які впродовж місяця забезпечували правопорядок на Луганщині.
  В Іловайську піхоті без танків і БТРів нема чого робити - доброволець з Житомира
  2 дні тому
  Житомирянин Олег Піонтківський із батальйону "Азов" днями повернувся додому. Каже, має владнати термінові справи у Житомирі, а потім поїде назад. Олег був у перших рядах, коли захоплювали адміністративні будівлі в лютому-місяці, і першим з-поміж активістів вирушив на Схід.
  Начальниця управління житлового господарства Півоварова написала заяву про звільнення. Антіпов її замінить, - джерела
  2 дні тому
  За джерелами «20 хвилин» в Житомирській міській раді, нам стало відомо, що в мерії підписали заяву про звільнення начальника житлового господарства Світлани Півоварової.
  Найчастіше коментують
  Дивитись всі >
  Найчастіше читають
  Дивитись всі >

  Від Читачів

  Дивитись всі >

  20 хвилин

  Погода

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  Розсилка новин

  Події

  Російські танки перефарбовують та направляють на Маріуполь

  Російські танки перефарбовують та направляють на Маріуполь
  За 20 км від Маріуполя зафіксовано 60 російських танків, які зараз перефарбовують у кольори "Новоросії".

  Хто може потрапити у список мобілізованих?

  Хто може потрапити у список мобілізованих?
  Складна ситуація в країні не залишає осторонь нікого, адже не реагувати на неї громадяни просто не можуть. Особливо гострим стало питання мобілізації,...

  Майор Чупрун, незважаючи на поранення, врятував поранену жінку

  Майор Чупрун, незважаючи на поранення, врятував поранену жінку
  У четвер, 28 серпня, у Дніпропетровську офіцери управління 8-го армійського корпусу відвідали товариша, старшого офіцера штабу корпусу майора Ігоря Чупруна,...

  Міліціонери з Житомирської області здали кров для бійців АТО

  Міліціонери з Житомирської області здали кров для бійців АТО
  Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ з Бердичівського району ініціювали акцію щодо добровільної здачі донорської крові для потреб учасників...

  Кiно

  Кінотеатр «Мультикомплекс»

  Кінотеатр «Мультикомплекс»
  Розважальний заклад Житомира запрошує.

  Ми у соц. мережах