У Житомирській області виявили чергових лісопорушників

У Житомирській області виявили чергових лісопорушників

За повідомленням офіційного сайту Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, в ніч на 26 червня рейдова бригада державного підприємства «Лугинське лісове господарство» поблизу села Великий Ліс на в'їзді до лісового масиву  виявила слід автомобіля ЗІЛ-131.

Лісова охорона прийняла рішення заблокувати виїзд з лісу. Через 20 хвилин з лісу виїхав автомобіль ЗІЛ-131 з автонавантажувачем без державних номерних знаків і без деревини.

Рейдова бригада почала обстежувати навколишні квартали і виявила місце самовільної рубки: зловмисники зрізали 7 дерев дуба та ще 1 надрізали. Тут же лежало 10 дубових колод довжиною 2,5-3 м  та 2 нерозкряжованих дерева. Ймовірно, лісопорушників  хтось попередив про те, що їх виявила лісова охорона, і вони швиденько покинули місце події.

Самовільно зрубану деревину доправлено на нижній склад лісгоспу. ЇЇ маса  -   16,8 кубічних метрів. Шкода, заподіяна лісу, складає 96,7 тисяч гривень.

Матеріали лісопорушення передано до правоохоронних органів.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up